Sjutra svečani prijem zlatnih “Ajkulica”kod Janovića

Ministar sporta Nikola Janović če sjutra, 20.septembra u 12h, u Vili Gorica prirediti svečani prijem u čast juniorske vaterpolo reprezentacije Crne Gore koja je na Evropskom prvenstvu na Malti, osvojila zlatnu medalju.

Objavljeno: 19. 09. 2017 - 09:20 Promjenite veličinu teksta: A A A
Sjutra svecani prijem zlatnih “Ajkulica”kod Janovica

Pored ministra koji će  juniore, članove stručnog štaba, Vaterpolo i plivačkog saveza, pozdraviti svečanim govorom, na prijemu će se javnosti obratiti i kapiten reprezentativaca Miroslav Perković i njihov trener Miodrag Mirović.

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore je u neddelju osvojila je titulu prvaka na kadetskom prvenstvu Evrope na Malti.

Crnogorski vaterpolisti savladali su u finalnom meču, nakon boljeg izvođenja peteraca, selekciju Španije 11:10.