Bokelj i Otrant nastavili su sa serijom pobjeda i u 29. kolu Druge CFL. Igalo je iznenadilo Podgoricu na DG areni, a izuzetno bitna tri boda osvoila je i Iskra.

Vodeći ne posustaju, iznenađenje na DG areni, bitna pobjeda Iskre, Kom u sve gorem položaju Foto: FK Otrant

Bokelj je pred svojim navijačima bio ubjedljiv protiv Lovćena, uz rezultat 3:0 (2:0). Pepić i Vukčević su pogađali mrežu Cetinjana u prvom dijelu igre, a u drugom se u strijelce upisao Mirković.

Otrant je na Velikoj plaži opravdao ulogu favorita protiv Internacionala - 1:0 (1:0). Kako se ispostavilo, trenutak odluke dogodio se u 16. minutu, kada je Anđelo Rudović postigao pogodak. U samom finišu utakmice, igrač gostiju Kumburović dobio je drugi žuti karton.

Na DG areni dogodilo se iznenađenje - Podgorica je poražena od Igala, rezultatom 0:1 (0:0). Tri boda gostima donio je Perović, pogotkom u 67. minutu.

U okršaju ekipa koje se grčevito bore za opstanak, Iskra je proslavila dragocjen trijumf nad Komom na Zlatici - 0:1 (0:1). Jedini gol postigao je Rolović u 13. minutu.