Glavni grad objavio imena učenika koji su dobili nagradu "Luča"

Glavni grad objavio je spisak učenika dobitnika nagrade "Luča" i pobjednike školskih takmičenja. Pogledajte imena dobitnika:
Objavljeno: 11. 06. 2019 - 10:55 Promjenite veličinu teksta: A A A

1. Osnovna škola „VLADIKA  DANILO“       

ANĐELA BUBANJA

NEVENA VUKČEVIĆ

NIKOLINA MARAŠ

VLADA BOLJEVIĆ

MATIJA MILIĆEVIĆ

2. Osnovna škola „29. NOVEMBAR“

ABIDA LJULJANOVIĆ

3. Osnovna škola „RADOJICA PEROVIĆ“

JOVANA BOJANOVIĆ

PAVLE BOJOVIĆ

IVA BRNOVIĆ

LUKA MIJOVIĆ

LUKA RISTANOVIĆ

HRISTINA RONDOVIĆ

FILIP SPASOJEVIĆ

ANĐELA ĆUKOVIĆ

ANDREA ĐUKIĆ

MATIJA TODOROVIĆ

LUKA VEMIĆ

ANASTASIJA VUKADINOVIĆ

PETAR ABRAMOVIĆ

KSENIJA BURIĆ

NINA BRACANOVIĆ

UROŠ RADUNOVIĆ

BRANKO RAIČKOVIĆ

ANDRIJA ŠOŠKIĆ

EVA ZEČEVIĆ

IVA DRAGAŠ

MILICA ĐOKOVIĆ

VIKTOR NOVAKOVIĆ

SANJA PEŠIĆ

MARIJA RADONJIĆ

MILICA STOJANOVIĆ

NINA VIDAKOVIĆ

LAZAR VRATNICA

STEFAN VULANOVIĆ

4. Osnovna škola „VLADIMIR NAZOR“

MAJDA LIKA

STEFANA RAKOVIĆ

ĐURAĐ JEVRIĆ

OGNJEN SEKULOVIĆ

KRISTINA MARKOVIĆ

MATIJA POPOVIĆ

JOVANA OSTOJIĆ

TAMARA JOVOVIĆ

ALEKSA RAKOVIĆ

JOVANA VUJOŠEVIĆ

JOVANA KEKOVIĆ

MARKO PAVIĆEVIĆ

MILENA RAJKOVIĆ

BALŠA TOMOVIĆ

MILENA VIDIĆ

BARBARA MIĆOVIĆ

5. Osnovna škola  „SAVO  PEJANOVIĆ“

CANA BULATOVIĆ

STEFAN PUPOVIĆ

PAVLE RADOMAN

NAĐA RAJKOVIĆ

TEODORA KLJAJIĆ

MARIJA KOVAČEVIĆ

NAĐA MARETIĆ

KSENIJA POPOVIĆ

ANJA VEŠOVIĆ

PETAR VLAHOVIĆ

MATIJA VUKOVIĆ

VALENTINA DANAJ

MINJA STOJANOVIĆ 

JOVANA TOŠKOVIĆ

IRINA VUJOVIĆ

6. Osnovna škola  „NIKO  MARAŠ“

LANA DOBROVIĆ

OGNJENA RAŽNATOVIĆ

7.  Osnovna škola „PAVLE  ROVINSKI“

1.DUNJA ĐURANOVIĆ

EMANUELA LJUTIĆ

TAYRA REDŽEPAGIĆ

BOJANA ŽIŽIĆ

MILICA ŽIŽIĆ

SAŠA MARTINOVIĆ

ELENA VUJOŠEVIĆ

TATJANA NIKOLIĆ

STANICA PEKOVIĆ

KSENIJA VASILJEVIĆ

MITAR JANKOVIĆ

KSENIJA TADIĆ

FILIP FEMIĆ

LANA JOVANOVIĆ

KATARINA ŠLJUKIĆ

VASILIJE AŠANIN

TINA BOGOJEVIĆ

ALEN GANJOLA

IVA GLOMAZIĆ

IGOR JOKOVIĆ

ANJA KALUĐEROVIĆ

TARA VUKAŠINOVIĆ

8.  Osnovna škola „MAKSIM GORKI“

MILICA ĐUROVIĆ

TARA JOKSIMOVIĆ

KATARINA KEKOVIĆ

STAŠA BERATOVIĆ

ANASTASIJA DOBRILOVIĆ

DANICA MIHALJEVIĆ

RELJA MRVALJEVIĆ

NIKOLA POPOVIĆ

ALEKSA POTPARA

IVONA BJELANOVIĆ

SOFIJA ĐUROVIĆ

NASTASJA GLUŠČEVIĆ

MORENA MARKOVIĆ

NATALIJA MIĆUNOVIĆ

FILIP MIRANOVIĆ

PETAR TABAŠ

UNA VOJVODIĆ

MATIJA VRANEŠ

ANDREA BRAJOVIĆ

NAĐA KLIKOVAC

MILICA BULATOVIĆ

DRAŠKO GUJIĆ

ALEKSANDRA MIRANOVIĆ

KATARINA NOVAKOVIĆ

KSENIJA STRUGAR

9. Osnovna škola „MARKO  MILJANOV“

LANA GARČEVIĆ

FILIP IVEZIĆ

ANDREA ALETIĆ

VLADANA DABOVIĆ

MARIJA POPOVIĆ

IRINA VUJOŠEVIĆ

NINA VUKČEVIĆ

10.  Osnovna škola „OKTOIH“

      

       1. STAŠA BOŠKOVIĆ

       2. MILICA JOVIĆEVIĆ

       3. LANA LAZAREVIĆ

       4 . ILHAN KURPEJOVIĆ

       5.  NEVENA ADŽIĆ

       6. JANA BEČANOVIĆ

       7. RADOVAN KAŽIĆ

       8. MARKO KNEŽEVIĆ

       9. MAŠA ROVČANIN

     10. KRISTINA ŠABAN

     11. ALEKSA ŠLJIVANČANIN

11. Osnovna škola „BOŽIDAR VUKOVIĆ-PODGORIČANIN“

ALMIN RADONČIĆ

ILIJA FATIĆ

STANKO VUJADINOVIĆ

ĐORĐE RADOVIĆ

AJLA MALEVIĆ

ZLATAN TOSKIĆ

MIA ŠARČEVIĆ

ANASTASIJA VLAHOVIĆ

12. Osnovna škola „VUK  KARADŽIĆ“

VLADIMIR ĐURAŠIĆ

ANDREA VUKČEVIĆ

NEVENA ĐUROVIĆ

VASILISA ILINČIĆ

KSENIJA KRIVOKAPIĆ

TOMISLAV PRELEVIĆ

JANA CICMIL

SARA ĐOKOVIĆ

KRISTINA MRKIĆ

NOVAK NOVAKOVIĆ

MILICA PIŠTALO

13.  Osnovna škola ,,MAHMUT LEKIĆ“

LEA SINISHTAJ

MERITA DUKAJ

MONIKA DEDVUKAJ

TEUTA LULGJURAJ

ALBIN NIKPRELAJ

KRISTJAN ĐOLEVIĆ

NIKOLINA DUŠEVIĆ

KRISTIJANA DJONAJ

ANDREA CAMAJ

ILIRIANA CAMAJ

MENSURA DREŠEVIĆ

SELMAN MICOVIĆ

ALDIN SOFTIĆ

ALMIR MUHOVIĆ

LEJLA BIBULJICA

ELMEDINA MUŠANOVIĆ

ELDIN MICOVIĆ

KENAN KALUĐERČIĆ

RAFAELA DUŠEVIĆ

Osnovna škola „ZARIJA  VUJOŠEVIĆ“

1. SARA RADOVIĆ

 2. LAZAR RAIČEVIĆ

 3. STEFAN NIKČEVIĆ

 4. MAGDALENA MARAŠ

 5. LANA VUJOŠEVIĆ

Osnovna škola „MILAN  VUKOTIĆ“

ANJA PANIĆ

VALERIJA CAVNIĆ

VOJIN CAVNIĆ

VELJKO LUKAČEVIĆ

PAVLE MARKUŠ

MILICA RADINOVIĆ

ANDRIJA ĐUROVIĆ

NEMANJA REŠETAR

IVONA ULIĆEVIĆ

NIKOLINA DAMJANOVIĆ   

Osnovna škola „DR DRAGIŠA  IVANOVIĆ“

ANA ĐUKIĆ

ANDREJ IVANIŠEVIĆ

BORIS IVANOVIĆ

SANJA MILOŠEVIĆ

JOVANA RAJKOVIĆ

ANA VUJISIĆ

VALENTINA PAVIĆEVIĆ

IVONA KRIVOKAPIĆ

VIKTORIJA ŠĆEPOVIĆ

IVANA FURTULA

TIHOMIR MILADINOVIĆ

MATIJA ĐUKIĆ

LABUD IVANOVIĆ

TEA BOJOVIĆ

MIA DRAGOVIĆ

ANJA POPOVIĆ

SAŠA JOVANOVIĆ 

PAVLE MILIKIĆ

IVA PETROVIĆ

MARIJANA ŠĆEPANOVIĆ

Osnovna škola „VLADO  MILIĆ“

BORIS MUGOŠA

MILAN LEOVAC

ANDREA KALEZIĆ

Osnovna škola ,,SUTJESKA“

IVONA BANOVIĆ

MAJDA LAČEVIĆ

LANA LJEŠKOVIĆ

ANDREA PRELEVIĆ

ANIKA BRACOVIĆ

VLADIMIR LJUMOVIĆ

ANJA MIJOVIĆ

VELJKO OBRADOVIĆ

BORIS PANTOVIĆ

NIKOLA POTPARA

PETRA RAIČEVIĆ

DAVID TOŠIĆ

JELENA VUKČEVIĆ

MILO BRNOVIĆ

DANIJEL LUKIĆ

FILIP MIJANOVIĆ

JANA RADUNOVIĆ

ANDRIJA RAŽNATOVIĆ

NAĐA VUKČEVIĆ

KATARINA ŽUGIĆ

NIKOLINA VUKČEVIĆ

TIHANA GOLOVIĆ

ANDRIJA MUJOVIĆ

STAŠA RADUNOVIĆ

MIA POPOVIĆ

LUKA MAROJEVIĆ

VJERA BULATOVIĆ

Osnovna škola „ŠTAMPAR  MAKARIJE“

KSENIJA BRINIĆ

IVA BURIĆ

MILENA ĆETKOVIĆ

NAĐA GLOBAREVIĆ

JELENA IVANOVIĆ

ANDRIJA JOKSIMOVIĆ

SOFIJA KALUĐEROVIĆ

ANJA KNEŽEVIĆ

JOVAN KOVAČEVIĆ

ANDREA LUTOVAC

KSENIJA MUSIĆ

MIA RADUNOVIĆ

IVA VUJOŠEVIĆ

ANĐELA VULIĆ

NEMANJA DURKOVIĆ

TAMARA KADOVIĆ

IVA RADEVIĆ

ISKRA ZEKOVIĆ

LJUBOMIR BULATOVIĆ

FILIP DOMAZETOVIĆ

SAVA DREKALOVIĆ

IGOR ĐORĐEVIĆ

BOJANA GLIGOROV

NAĐA KALUĐEROVIĆ

LANA KOLAŠINAC

NIKOLA POPOVIĆ

TARA POPOVIĆ

VASILIJE RADUNOVIĆ

BODIN ŠARANOVIĆ

LAZAR VLAHOVIĆ

SAŠA ŽIVALJEVIĆ

ANJA ĆIROVIĆ

ILIJA IVANOV

ELDIN KAJEVIĆ

ALEKSA PAVIĆEVIĆ

KSENIJA RAONIĆ

LUKA LEKIĆ

LEA SENIĆ

MILICA VUJOŠEVIĆ

MILICA VUJOVIĆ

DEJANA BLAGOJEVIĆ

JANA BOLJEVIĆ

OGNJEN BRNOVIĆ

MAŠA KUZMANOVIĆ

ANJA ŽIVANOVIĆ

Osnovna škola „BRANKO  BOŽOVIĆ“

SANJA BERILAŽIĆ

ALEKSA ĆETKOVIĆ

ALEKSANDRA MILIKIĆ

ALEKSA PAVIĆEVIĆ

ŽELJKA ROVČANIN

ZORANA ZLAJIĆ

IVANA BULATOVIĆ

ANJA MILIĆ

ANĐELA GLIGOROVIĆ

TEODORA RADUNOVIĆ

NIKOLETA SOŠIĆ

ANASTASIJA ADŽIĆ

LUKA DUTINA

DARIO ŠALJANIN

LUKA ŠUTOVIĆ

MARA MARTINOVIĆ

ANDREJA VUJOVIĆ

ISIDORA MUJOVIĆ

OLGA BULATOVIĆ

21. Osnovna škola  „MILORAD-MUSA BURZAN“

JOVANA KALEZIĆ

MINA KRPULJEVIĆ

MARIJA ŠIŠEVIĆ

ANASTASIJA BULATOVIĆ

MATIJA ĆOROVIĆ

JOVAN KRIVOKAPIĆ

IVA MARTINOVIĆ

DANILO RAIČKOVIĆ

TIJANA SVRKOTA

IVA VUKAŠINOVIĆ

MARIJA ČABARKAPA

BOŽANA ĐURIŠIĆ

VLADO MARKOVIĆ

PETAR MICEVSKI

LARA PEJOVIĆ

ANDREA PEŠIĆ

JANA VUJOVIĆ

MILICA AŠANIN

UROŠ BAJIĆ

DANICA BOJIĆ

BOGDAN DANILOVIĆ

DIMITRIJE GUZINA

NEMANJA KAVARIĆ

ISKRA KLIKOVAC

NIKOLINA LUKIĆ

IVA ROGANOVIĆ

NAĐA MATKOVIĆ

ANĐELA ĐURANOVIĆ

DANILO ŠABOVIĆ

22. Osnovna škola  „21. MAJ“

MILICA DOŠENOVIĆ

LAURA KENTERA

LAZAR MILUTINOVIĆ

ANA MIŠOVIĆ

SABAHUDIN ŠARKIĆ

VUKAN ANĐELIĆ

JANA BOŽOVIĆ

BERNA ČIKIĆ

ITANA ĐURIČANIN

RISTO PEJOVIĆ

STEFAN STIJEPOVIĆ

STAŠA BOJANOVIĆ

NAĐA DRAGIŠIĆ

MAŠA MIJATOVIĆ

JELENA ZARUBICA

TEODORA ZARUBICA

DAMJAN STANIŠIĆ

UČENICI KOJI SU OSVOJILI    I,  II ili  III mjesto

NA DRŽAVNOM TAKMIČENJU UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA CRNE GORE

 1.  Osnovna škola „PAVLE  ROVINSKI“

BOJANA ŽIŽIĆ- za osvojeno II mjesto iz ruskog jezika

-      KSENIJA DESPOT - za osvojeno II mjesto iz biologije

2.   Osnovna škola ,,SUTJESKA“

DAVID TOŠIĆ- za osvojeno II mjesto iz fizike

MARGITA BLAGOJEVIĆ- za osvojeno I mjesto iz engleskog jezika

3. Osnovna škola „RADOJICA  PEROVIĆ“

MILICA ĐOKOVIĆ - za osvojeno II mjesto iz francuskog jezika

LUKA RISTANOVIĆ - za osvojeno III mjesto iz fizike

Osnovna škola,, MILORAD-MUSA BURZAN“

   - UROŠ BAJIĆ- za osvojeno III mjesto iz engleskog jezika

5. Osnovna Škola ,,ŠTAMPAR  MAKARIJE“

ILIJA IVANOV- za osvojeno II mjesto iz engleskog jezika

MILICA VUJOŠEVIĆ- za osvojeno III mjesto iz  francuskog jezika

Komentari: 1

SportBili

11. 06. 2019 - 15:47

Tacno 346, je li realno ovo, blago nam u pamet...
Novi komentar