Remi na stadionu pod Goricom

Budućnost izvukla bod protiv Zete u 93. minutu

Fudbaleri Budućnosti zabilježili su prvi kiks u novoj sezoni Prve Telekom fudbalske lige Crne Gore. Izabranici Branka Brnovića večeras su u posljednjem meču petog kola remizirali sa Zetom 1:1 na stadionu pod Goricom.

Objavljeno: 25. 08. 2019 - 21:13 Promjenite veličinu teksta: A A A

Tim sa Trešnjice vodio je golom Jovana Baošića koji je mrežu rivala pogodio u 18. minutu.

Pokušavala je Budućnost u nastavku da dođe do poravanja, ali se odbrana Zete dobro držala.

Najbolju priliku za Budućnost u drugom poluvremenu propustio je Dejan Zarubica, a sjajno je intervenisao golman Zete Zoran Aković.

Ipak, domaći do boda dolaze u 93. minutu kada je mrežu gostiju zatresao Mihailo Perović.

Budućnost sada ima 13 bodova na liderskoj poziciji, tri više od drugoplasirane Iskre, dok je Zeta do sada osvojila šest bodova.