Isključenja struje zbog modernizacije mreže

Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 10. septembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Objavljeno: 09. 09. 2019 - 09:10 Promjenite veličinu teksta: A A A

Podgorica

– u terminu od 15 do 16:30 sati: Golubovci, željeznička stanica Golubovci, Mojanovići, Balabani, Trešnjica, Odžino Polje, Gošići, Mataguži, Goričani, Beglaci, Balijače, Vujačića Mahala, Rog Livade, Šijaci, Studenac i Gostilj.

– u terminu od 08 do 15 sati: Lutovo, željeznička stanica “Lutovo”.

– u terminu od 08:30 do 15 sati: dio Golubovaca, dio Balabana, Odžino polje, Gošići, Mataguži, sela Ponari, Vukovci, Bistrice, Kurilo, dio Bijelog Polja, željeznička stanica “Zeta” i TS Reg. vodovod.

– u terminu od 08:30 do 14 sati: dio Ibričevine.

– u terminu od 11 do 15 sati: ugao ulica 27 mart i Kralja Nikole.

-u terminu od 09 do 15 sati: dio ulice.Đura Čagorovića- Gornji Vranići i dio Vranića oko Balona za fudbal.

Cetinje

– u terminu od 09 do 16 sati: Oćevići, Zaćir, Dubova, Ćeklin, Strugari, Markov Do, Bokovo, Đinovići, Kosijeri, Dobrsko Selo,Ulići, Štitari, Orašani, Mikulići i Tomići.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Novo Selo, Livade Bandićke, Lužnica, Ćafe, Baloče, Oraovica, Laško Rele, Dolovi Komanski, Crvena Paprat, Podkuk, Vučiji Studenac, Rupice Komanske, Mokanje kao i preduzeća Savović, Selekt, Jovanović i Volmont.

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Broćanac, Usputnica, Petrovići, Montex, Vodovod, Crkvice, Seline, Mrkajići, Počekovići, Vidne, Kljakovica, Koravlica, Jabukovac, Granični prelaz, Podvrš, Vraćenovići, Pilatovci, Obljaj, Vučji Do, Rvana Gora, Bratogošt, Bjelice, Vrbice, Crkvice, Ubla.

– u terminu od 08 do 16 sati: Glibavac, Gornje polje, Rastovac, Vidrovan, Vodovod-kaptaža, Orah, Šipačno, Pišteta, Dubrave, Lipova ravan, Jasenovo polje, Praga, Broćanac, Široka ulica, Riđani, Vitalac, dio Kočana, Kuside, Moštanica, Krupac i Crnodoli.

– u terminu od 08 do 18 sati: “Zagora (Savino Brdo)”,Okolišta, Vonjin do i Ponikvice.

Kotor

– u terminu od 09 do 11 sati: Muo Ramadanović- dio prema Bogdanoviću.

Herceg Novi

– u terminu od 07 do 14 sati: Kameno, Mokrine, Kruševice,Vrbanj, Žlijebi, Ubli.

– u terminu od 08 do 13 sati: Mojdež i Kulinovići.

Ulcinj

– u terminu od 08 do 14:30 sati: Đonza, Sukubin, Kravari, Podstegvaš i Draginje.

Bar

-u terminu od 09 do 15 sati: zgrade Zetagradnje i Komande mornarice, market Franca, zgrada Vodovoda, ulice: Jovana Stojanovića, Jovana Tomaševića broj 1 i 2, zgrada I30 na Topolici 2 povremena isključenja po 30 minuta.

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 09 sati: Kisjela Voda, Livadice, Sela, Kukulje, Dubrave, Metanjac, Njegnjevo, Sutivan, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Šolje, Mojstir, Bistrica, Gubavač, Kneževići, Orahovica, Konatari, Mojstir, Rodijelja, Dubrave, Unevina, Ziljak, Voljavac, Požeginja .

 

– u terminu od 09 do 18 sati: Pecarska, Rodijelja.

– u terminu od 09 do 12 sati: Godijevo i Dobrinje.

– u terminu od 10 do 13 sati: Ivanje.

– u terminu od 09 do 13 sati: Jabucino.

– u terminu od 09 do 18 sati: Boljanina.

– u terminu od 12 do 15 sati: Unevina.

– u terminu od 10 do 17 sati: povrmeno u trajanju do 1h : Pruska, Lipnica, Nedakusi, Potkrajci, Kisjela Voda Rada, Franca, Pekara, Mljekara, Lenka, Imperijal, Imako, Rasovo, Loznice, Boljanina, Zminac, Dom Zdravlja, Kisjela Voda, Livadice, Sela, Kukulje, Dubrave, Metanjac, Njegnjevo, Sutivan, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Šolje, Mojstir, Bistrica, Gubavač, Kneževići, Orahovica, Konatari, Mojstir, Rodijelja, Dubrave, Unevina, Ziljak, Voljavac, Požeginja.

Mojkovac

– u terminu od 13:30 do 17:30 sati: povremeno ce ostajati bez napona teritorija Opstine Mojkovac.

Kolašin

– u terminu od 09 do 14 sati: Gornji Pazanj.

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Andrijevo.

Plužine

– u terminu od 09 do 17 sati: Nedajno.

Pljevlja

– u terminu od 08 do 18 sati: Brana Otilovići, Mataruge, Gačevića dolina, Kneževići, Raganice, Obarde, Vukovo Brdo, Kleke, Kozica, Raćevo, Vrulja, Breza, Vlaovina, Ćirovići, Ljutići, Podborova, Zelena stijena, Hoćevina i Šljivansko.

– u terminu od 12:30 do 14 sati: Kosanica, Gusino Brdo, Krupice, Potpara, Rzav, Bare Visibabe, Pandurica, Kotlajići, Čavanj, Pušonjski Do, Đurđević Tara, Kutuša repetitor, Zaglavak, Lever Tara, Bitine, Glibaći, Palež, Jovići, Pupović, Kalušići, Ograđenica, Zasada, Slatina, Kolijevka, Morajice, Meki Do, Brenta Petrović, Paćevina, Repetitor Mrčajevac, Varine, Bujaci, Borova, Gradina, Vodno, Zajdni Do, Ski lift, Jelov Panj, Vaškovo, Bandijer, Premćani, Selac.

– u terminu od 15 do 18 sati: Naselje Guke, Gagovića imanje, Kupusište , Vojni logor, Moćevac, Pijaca, Kamen, Trikotaža, Krstata kasarna, GM, Dom starih, Sportski centar ,,Ada”, Breznica, Soliter, Hidrofor, Motel, Skupština Opštine Pljevlja, ul. Vuka Kneževića, Nikole Pašića, dio ul.Kralja Petra, ul. 3 Sandžačke, Drvarska, Boljanićka, Ivana, Milutinovića; Mjesne zajednice Crljenice, Gotovuša i Brvenica; Brana Otilovići, Mataruge, Gačevića dolina, Kneževići, Raganice, Obarde, Vukovo Brdo, Kleke, Kozica, Raćevo, Vrulja, Breza, Vlaovina, Ćirovići, Ljutići, Podborova i Zelena stijena.

Šavnik

– u terminu od 08 do 18 sati: Gornje Polje, Dubrovsko, Rudo Polje, Drinčić, Duži, Kutnja Njiva, Komarnica, Dobra Sela, Mljetičak, Slatina i Timar.

Žabljak

– u terminu od 08 do 18 sati: Kovačka Dolina, Uskoci, Palež, Koča Do,Nadgor, Podgora, Majčina Glavica i Tepca, Pitomine, Bosača, Vjetrena brda, Štuoc vojska.

– u terminu od 09 do 14 sati: naselje iznad Opštine Žabljak, Usijek, Kočado, Podgora.

– u terminu od 09 do 17 sati: Stolac, Palež, Gradina, Brajkovača, Rudanca, Krš, Pogrežđe, Ponor, Studenca, Gomile i Jelina Gora.

REVITALIZACIJA SREDNJENAPONSKE I NISKONAPONSKE MREŽE

Zbog radova na revitalizaciji energetskih objekata, – u terminu od 08 do 18 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Berane (radnim danima od 09.09-13.09.)

– Šekular, Lukin Vir, Trepča, Rijeka Marsenića i Veliđe.

Šavnik (radnim danima od 09.09-13.09.)

– ponedjeljak i utorak (09 i 10. septembra): Rudo polje, Kutnja Njiva, Dubrovsko, Gornje Polje, Duži.

– utorak i srijeda (10 i 11. septembra): Komarnica, Kozarica.

– srijeda (12. septembar): Mokro i Gradac.

– petak 13. septembar: Miloševići i Kruševice.

Bijelo Polje (radnim danima od 09.09 do 14.09.)

– Strojtanica, Kisjela Voda, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Dubrave, Kukulje, Livadice, Sela, Oluja, Donja, Unevina Nova, Metanjac, Kanje, Dobrinje, Mioče, Dobro Brdo, Dobrakovo, Rodijelja, Pećarska, Žiljak, Boturići, Mirojevići, Kok, Hasanbegovići,

Nikšić (radnim danima od 09.09-14.09.)

Bistrica, Dolac, Mojstir, Šolje, Jablanovo, Požeginja

– kompletan dalekovod Grahovo ponedjeljak, srijeda i petak. sela: Spila, Savino brdo, Okolišta, Zagora, Osječenica, Rojevci, Grahovac, Prisoje, Zakurljaj, Nudo, Tospudje, Trešnjevo, Rokoči, Podkraj, Gornje Polje i Grahovo. Utorak i Četvrtak sela Okolišta, Zagora, Prisoje i Zakurljaj

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Komentari: 0

Novi komentar