" /> " />

U 1.000 zvaničnom meču Engleske (FOTO)

Debakl i sedam primljenih golova CG na Vembliju!

"Hrabri sokoli" primili su sedam golova na Vembliju, u meču sa Engleskom, koji se igrao u okviru A grupe kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
Objavljeno: 14. 11. 2019 - 22:35 Promjenite veličinu teksta: A A A

Crnogorska selekcija upisala je peti poraz, a aktuelne kvalifikacije je završila bez pobjede.

Engleska, koja je slavila i u Podgorici (5:1), ostvarila je šesti trijumf i kolo prije kraja kvalifikacija obezbijedila je prvo mjesto u grupi i plasman na Evropsko prvenstvo.

engleskacg6

Slavila je golovima Aleksa Okslejda-Čembrlena u 11, Herija Kejna u 19, 24. i 37, Markusa Rašforda u 30, Tamija Abrahama u 84. i autogolom Aleksandra Šofranca u 66. minutu.

U drugom meču te grupe Češka je u Plzenu pobijedila Kosovo 2:1 i kao drugoplasirana izborila plasman na šampionat Evrope.

engleskacg4

* * * * *

ENGLESKA - CRNA GORA 7:0 (11' Čemberlen, 19', 24', 37' Kejn, 30' Rašford, 66' Šofranac(ag), 84' Abraham)

Stadion Vembli, London.
Gledalaca: 77.277

Sudija: Antionio Mateu Lahoz (Španija)

90+2' Kraj utakmice - veliki trijumf Engleske na Vembliju u 1.000 zvaničnom meču ove selekcije koji su igrali protiv Crne Gore!!!

90' Još dva minuta će se igrati preko devedesetog

84' GOOOLLLLL!!!!!!!!!!!!!!! Abraham koji je ušao sa klupe u drugom poluvremenu pogađa za vođstvo Engleske od 7-0 na asistenciju Sanča!!!!

80' Korner je za Englesku, treći u drugom poluvremenu, šansa je, oštar šut Arnolda izblokiran

74' Boljević je na terenu umjesto Hakšabanovića

engleskacgvembli

66' GOLLLLLL!!!!!!!!!!!!!! Autogol Šofranca i veliko vođstvo domaćih od 6-0!!!!!!!!!!!!!!!!!

65' Umjesto Jovovića Janković ulazi na teren

62' Nakon izvedenog kornera Engleske, promašuje Megvajer

56' Ništa od novog gola za domaće, sviran ofsajd

46' Meč je nastavljen, umjesto Radunovića na terenu je Raspopović

ENGLESKA - CRNA GORA 5:0 (POLUVRIJEME)

engleskacg3

45' Kraj prvog poluvremena - visoko vođstvo domaćih na Vembliju

40' Velika šansa za Bećiraja koji desnom nogom šutira ali Pikford brani!!!!!!!!!!

37' GOOOOOLLLLLLLL!!!!!!!!!!!! Het-trik Kejna za 5-0 Engleske!!!!!!!!!!!!!!

30' GOOOOOLLLLLLLL!!!!!!!!!!!! Mijatović brani zicer, ali lopta stiže do Rašforda koji ne griješi i iz blizine pored Šofranca i Simića trese mrežu za 4-0 za Englesku!!!!!!!!!!!!!!!

27' Prva šansa za CG, nakon prekida, Simić u prilici, šut glavom ali se Englezi brane, Pikford siguran na golu

harry-kane

24' GOOOOLLLLLLLL!!!!!!!!!!! Ponovo broj 9 i Hari Kejn, dvostruki strijelac na utakmici, opet pogodak glavom za 3-0 za Englesku!!!!!!!!!!!!!

19' GOOOLLLLLLLL!!!!!!!!!! Hari Kejn zaboravljen u šesnaestarcu postiže lagani gol glavom za 2-0 za Englesku!!!!! Prethodno su domaći imali još dvije šanse za gol....

11' GOOOLLLLLLL!!!!!!!!! Čemberlen pogađa suprotni ugao gola Mijatovića u malu mrežu za 1-0 za Englesku!!!!

1' Utakmica na Vembliju je počela