Okončane kvalifikacije

Zvanično - Crna Gora posljednja u grupi A

Završeno je takmičenje u grupi A kvalifikacija za naredno Evropsko prvenstvo u fudbalu.
Objavljeno: 17. 11. 2019 - 23:53 Promjenite veličinu teksta: A A A

Nakon utakmica koje su odigrane večeras reprezentacija Crne Gore je i zvanično posljednjeplasirani tim u ovoj kvalifikacionoj grupi.

Reprezentacija Bugarske nas je „preskočila“ savladavši Češku republiku 1:0. Strijelac jedinog gola na tom meču je bio Božikov u 56.minutu.

Engleska je u Prištini lako izašla na kraj sa Kosovom, bilo je 0-4. Pogotke za pobjednika grupe su postigli Vinks u 32, Kejn u 79,Rašford u 83. i Maount u 91.minutu.

Naša selekcija je jedina u ovoj grupi takmičenje okončala bez pobjede. Ujedno ovo je prvi put da Crna Gora neke kvalifikacije okonča kao posljednjeplasirana.