Het-trik Rafinje na Monžuiku, Zagrepčani u zoni plej-ofa, Siti ubjedljiv, Fejenord slavio u Lisabonu

Gotovo je treće kolo Lige šampiona, nakon kojeg stopostotan učinak imaju jedino Liverpul i Aston vila.

Barsa deklasirala Bavarce: Dinamo trijumfovao, 'redsi' stopostotni, obrt u Madridu, Inter u 93. minutu do pobjede Foto: Marca

U velikom derbiju noći, Barselona je na Monžuiku deklasirala minhenski Bajern, rezultatom 4:1 (2:1).

Bavarci su imali posjed, a Katalonci su davali golove, uz lepršavu i poletnu igru. Meč je u potpunosti obilježio Rafinja, koji je dao tri gola, a jedan je postigao i Levandovski. Za goste je pogađao Kejn, kojem je i poništen jedan pogodak.

Dinamo Zagreb upisao je prvi trijumf i sada se nalazi u zoni plasmana u plej-of. 'Modri' su trijumfovali na gostovanju Salcburgu - 0:2 (0:0).

Kulenović i Petković bili su strijelci za Dinamo, koji sada ima sasvim dobar učinak od četiri osvojena boda.

Brest zaustavio 'farmaceute', Seltik odolio u Bergamu
0
23.10.2024 20:40

Real od 0:2 do 5:2 u derbiju noći: Juve poražen na Adžićevom debiju, Vila je lider, PSV-u bod u Parizu
0
Real od 0:2 do 5:2 u derbiju noći: Juve poražen…
22.10.2024 22:56

Liverpul je uz Aston vilu jedini stopostotan nakon tri kola. 'Redsi' su nova tri boda osvojili u gostima protiv Lajpciga. Slavili su 0:1 (0:1), pogotkom Darvina Nunjeza.

Mančester siti bio je ubjedljiv protiv praške Sparte - 5:0 (1:0). Haland je dao dva gola, a po jedan Stouns, Foden i Nunješ.

Inter je u 93. minutu došao do pobjede u Švajcarskoj nad Jang bojsima - 0:1 (0:0). 'Neroazuri' su mnogo ranije mogli do vođstva, ali Arnautović nije iskoristio penal. Ipak, u finišu nadoknade, Markus Tiram je pogodio i donio tri boda milanskom sastavu.

U Madridu smo ispratili veliki preokret.  Atletiko je tamo vodio protiv Lila 1:0 golom Hulijana Alvareza, a na kraju je bilo 1:3 (0:2). 'Rezervisti' Žegrova i Džonatan Dejvid donijeli su trijumf francuskoj ekipi. Pritom, Dejvid je dva puta savladao Jana Oblaka.

Atalanta - Seltik 0:0

Brest - Leverkuzen 1:1

Lajpcig - Liverpul 0:1

Mančester siti - Sparta Prag 5:0

Barselona - Bajern 4:1

Atletiko Madrid - Lil 1:3

Salcburg - Dinamo Zagreb 0:2

Benfika - Fejenord 1:3