Budućnost savladala Jedinstvo, Bokelj bolji od Mornara

Sutjeska - Jezero 2:1

Budućnost savladala Jedinstvo, Bokelj bolji od Mornara Foto: Dan

Lider na tabeli je slavio ubjedljivo sa 4:0 i tako još jednom potvrdio da se ove sezone nalazi u najboljoj formi. Bili su Podgoričani mnogo bolji, a svoju nadmoćnost su krunisali u 21. minutu.

Sa dva brza gola na startu drugog poluvremena Budućnost je riješila pitanje pobjednika. Pavlović je u 49. minutu iskoristio jedanaestarac i duplirao prednost, a četiri minuta kasnije još jednom je matiran golman Aković. Vukotić je izveo korner, a Bošnjak pogodio sopstvenu mrežu. Tačku na ovaj meč stavio je u petom minutu nadokande vremena Ivan Bojović.

U primorskom derbiju odigranom u Kotoru, Bokelj je sa 2:0 savladao ekipu Mornara. Vasilije Čavor je u 43. minuti domaćina doveo u vođstvo, a trujumf je u 56. minutu pogodio Žarko Vilotijević.

Rezultati

Budućnost – Jedinstvo Franca 4:0 (Pavlović 21, 49p, Bošnjak 53ag, Bojović 90+5),

Bokelj SBBet – Mornar 2:0 (V. Čavor 43, Vilotijević 56),

Sutjeska - Jezero 2:1 (Kalezić 21, I. Vukčević 89 - Raičević 69),

Arsenal – Otrant Olimpik 0:0,

Meč Petrovac – Dečić AdmiralBet počeo je u 20 sati.