Crna Gora poražena od Turske

Crnogorska reprezentacija doživjela je minimalan poraz na gostivanju Turskoj

Crna Gora poražena od Turske Foto: FSCG

Fudbalska reprezentacija Crne Gore igrala je večeras u Samsunu sa Turskom utakmicu trećeg kola Lige nacija

Utakmica je završena rezultatom 1:0.

Meč nije najbolje počeo za našu reprezentaciju, ali su naši momci imali više prilika da dođu do boda.

U 29.minutu Driton Camaj šutirao je prema golu, sa ivice šesnaesterca, ipak, lopta je otišla visoko preko gola.

Još jednu priliku igraču Crne Gore su imali u 35. minutu, ipak, Krstović je bio sebičan, izblokiran je iako je imao samog Jovovića.

I u 66. minutu imao je Adam Marušić priliku za pogodak za Crnu Goru, ipak, veoma loše je šutirao sa nekih 7-8 metara.

Najveću priliku Tursku je imala u 55. minutu, kada je Kokču pogodio stativu sa ivice šesnaesterca. Potom je Guler probao glavom ali je lopta otišla preko gola.

Turska je do gola došla u 69. minutu kada je Kahveči doveo domaće u vođstvo od 1:0.