Tenis

I ove godine u finalu Vimbldona pratićemo meč Novaka Đokovića i Karlosa Alkarasa.

I ove godine u finalu Vimbldona Đoković i Alkaras: Drugo polufinale završeno nakon tri seta Foto: UGC

Nakon što je Alkaraseliminisao Medvedeva, Đoković je u drugom polufinalu bio bolji od Lorenca Muzetija - 6:4, 7:6, 6:4.

Nije Italijan imao mnogo šanse protiv Đokovića koji je već od prvog seta djelovao dominantno u odnosu na suparnika.

Doduše, Muzeti je u prvom setu prišao na 5:4, no to je bilo sve. Drugi set bio je neizvjesniji, no Đoković ga je ipak riješio u svoju korist.

Srpski tenser odigrao je po planu i preostali set, te će tako u nedjelju pokušati da se revanšira Alkarasu za prošlogodišnji poraz.