Kotorani slavili u Golubovcima, sjutra derbi kola u Nikšiću

Košarkaši Kotora savladali su večeras u Golubovcima ekipu Vukovi Zeta 78:86 u okviru 4.kola I A MCKL.

Kotorani slavili u Golubovcima, sjutra derbi kola u Nikšiću Foto: KSCG

Debitant u elitnom rangu imao je prednost tokom prve dionice, dok su gosti preokrenuli u 18.minutu kada je Subotić pogodio za 29:28.

Domaći pružao je otpor, ali su gosti u 24.minutu,nakon trojke Vukovića, stigli do prve dvocifrene razlike 45:34, a iako su Vukovi Zeta u dva navrata smanjili na pet poena (72:67, 74:69), Kotor je upisao već treći trijumf ove sezone.

Podgorica Bemax i Primorje 1945 ostvarili ubjedljive pobjede, trijumfovalo i Jedinstvo 1950
0
Podgorica Bemax i Primorje 1945 ostvarili ubjedljive…
26.10.2024 21:35

Miloš Kostić upisao je 24 poena, uz 5 asistencija i 3 skoka, dok je kod domaćih Mladen Matanović bio najefikasniji sa 20.

Rezultati: Jedinstvo - Ibar 81:76, Primorje - Milenijum 106:64,. Danilovgrad - Podgorica 56:86, Vukovi - Kotor 78:86.

Sjutra: Lovćen  - Dečić (19:00), Sutjeska – Teodo (20:00).

Preksjutra: SC Derbi – Šušanj (16:30).