Gotovo je treće kolo Lige Evrope, nakon kojeg stoprocentan učinak imaju ekipe Lacija, Totenhema i Anderlehta

LE: Murinjo isključen u remiju protiv 'svojih', samo su Lacio, Totenhem i Anderleht stopostotni Foto: EPA-EFE

Jako interesantno bilo je u Istanbulu, na utakmici Fenerbahčea i Mančester junajteda, koja je završena rezultatom 1:1 (0:1).

Najprije treba reći kako je na meču protiv svog bivšeg kluba Žoze Murinjo dobio crveni karton zbog prigovora. Inače, Junajted je poveo golom Eriksena u 15. minutu, a poravnao je En Nesiri u 49.

Fudbaleri Lacija slavili su na gostovanju Tventeu - 0:2 (0:1). Treba istaći kako su Holanđani od 11. minuta bili sa igračem manje, a pogotke za RImljane postigli su Pedro i Isaksen.

Pogotkom Ričarlisona iz penala, Totenhem je trijumfovao protiv AZ Alkmara - 1:0 (0:0).

LE: Prvi trijumf Rome, Karabah nemoćan protiv Ajaksa, malo falilo za iznenađenje u Njemačkoj
0
LE: Prvi trijumf Rome, Karabah nemoćan protiv Ajaksa, malo…
24.10.2024 20:41

Edozi i Drejer pogađali su u pobjedi Anderlehta nad Ludogorecom (2:0), pri čemu su Bugari od uvodnog dijela utakmice bili sa igračem manje.

Ekipa Porta bila je sigurna protiv Hofenhajma (2:0), Rendžers je deklasirao Steauu (4:0), dok je Bešiktaš osvojio tri boda na nezgodnom gostovanju Lionu - 0:1.