U Drugoj CFL danas su odigrani svi mečevi devetog kola.

Lider zaustavljen u Rožajama, Lovćen im se primakao na dva boda, bez pobjednika na DG areni i na Zlatici Foto: FSCG

Vodeća Mladost zaustavljena je u Rožajama, gdje je remizirala sa Ibrom - 1:1 (0:1). Podgoričani su vodili od 20. minuta pogotkom Kocića, ali da Ibar ipak ostane neporažen pobrinuo se Magdelinić u 85.

Lovćen se nakon današnjeg kola primakao lideru na dva boda zaostatka. Cetinjani su osvojili tri boda u Danilovgradu protiv iskre - 0:2 (0:1), a golove su postigli Radulović i Bujiša.

Podgorica nije mogla na DG areni do pobjede protiv Grblja. Tamo je bilo 2:2 (0:1). Za domaće su pogađali Radunović i Gazivoda, a za goste Vukoje i Jarju.

Posljednjeplasirani Kom osvojio je drugi ovosezonski bod, i to na Zlatici protiv Igala - 1:1 (0:1). Dugo su gosti vodili zahvaljujući ranom golu Popovića iz penala, a Zlatičani su bod osigurali u 79. minutu, pogotkom Radonjića.