U nekompletnom petom kolu Druge CFL, Mladost je osvojila tri boda, dok su u Pljevljima i na Zlatici mečevi završeni neriješeno.

Kom osvojio prvi bod: Rudar promašio dva penala, Mladost im se primakla na bod razlike Foto: UGC

U derbiju kola, Rudar i Lovćen su remizirali pod Golubinjom - 0:0.

Igrači Rudara nijesu iskoristili dva jedanaesterca. Najprije je u prvom dijelu Vujović odbranio Vučićevićev šut, a u nastavku je Kojašević poslao loptu iznad prečke.

Fudbaleri Mladosti iz Donje Gorice trijumfovali su u Igalu - 2:4 (0:2).

Igor Vukčević je u prvom dijelu postigao dva gola za goste, a zaostatak Igaljana smanjio je Popović iz penala u sudijskoj nadoknadi. U nastavku je i Mladost imala penal - pogodio je Krstović, Na 1:4 povisio je Ukšanović, a drugi gol za Igalo postigao je Kordoba.

Kom je osvojio prvi ovosezonski bod, i to protiv Iskre na Zlatici - 1:1 (0:1).

Danilovgrađani su poveli golom Kalezića u 28. minutu, a poravnao je Mihaljević iz penala u 72.

Igalo - Mladost Donja Gorica 2:4

Rudar - Lovćen 0:0

Kom - Iskra 1:1