U Drugoj CFL danas su odigrane sve utakmice 13. kola.

Mladost se učvrstila na prvom mjestu, Igalo 'preskočilo' Rudar, poravnanje na dnu tabele Foto: FSCG

Fudbaleri Mladosti iz Donje Gorice učvrstili su se na čelnoj poziciji, pošto su slavili na gostovanju Grblju, rezultatom 0:2 (0:1).

Podgoričane je u vođstvo doveo Vukčević, pogotkom iz penala. U uvodnom dijelu drugog poluvremena, Kažić je udvostručio prednost Mladosti.

Ekipa Igala sada je na drugoj poziciji na tabeli, pošto je danas pred svojim navijačima trijumfovala nad direktnim konkurentom, Lovćenom - 2:0 (0:0).

Sastav sa primorja tako je 'prekočio' na tabeli Rudar, koji je pod Golubinjom osvojio samo bod protiv Iskre - 0:0. No, Pljevljaci su meč završili sa devetoricom, pošto su njihovi igrači dobijali crvene kartone sredinom prvog dijela, a onda i u finišu utakmice.

Kosać i Mugoša su pogađali za pobjednički sastav. Pritom, Igaljani su slavili iako su od 52. minuta bili sa igračem manje - tada je isključen Muhović.

Fudbaleri Koma stigli su do drugog ovosezonskog trijumfa, i to protiv Ibra na Zlatici - 1:0 (1:0).

Meč je riješen golom Mihaljevića u 34. minutu.

Kom se time bodovno poravnao na začelju tabele upravo sa današnjim suparnicima.

Grbalj - Mladost Donja Gorica 0:2

Igalo - Lovćen 2:0

Rudar - Iskra 0:0

Kom - Ibar 1:0