Vaterpolo

Španski gigant u nastavku slomio otpor našeg viceprvaka

Novi poraz Jadrana: Novljani u Trebinju nemoćni protiv Barselonete

Vaterpolisti Jadrana pretrpjeli su drugi poraz u Ligi šampiona.

Novi poraz Jadrana: Novljani u Trebinju nemoćni protiv Barselonete Foto: VK Jadran

Od Novljana je večeras, u drugom kolu grupe "C", u Trebinju bolja bila Barseloneta, rezultatom 8:16 (2:2, 2:4, 3:5, 1:5).

Uz dva gola Danila Radovića, naši viceprvaci odlično su otvorili meč i sve to sredine druge četvrtine imali su vođstvo (4:3). Međutim, nakon toga je uslijedio obrt - Španci su sa tri uzastopna gola do odlaska na odmor stekli presnost od dva gola viška.

Nijesu izabranici Vladimira Gojkovića mogli u nastavku da pariraju raspoloženim suparnicima, koji su u trećem kvartalu golom Taulja poveli 5:10 i meč je već tada bio riješen.

U ekipi Jadrana, Vasilije i Danilo Radović dali su po dva gola. U gostujućoj ekipi, najefikasniji je bio Granados sa tri pogotka.