U Drugoj CFL danas su na programu bili svi mečevi 11. kola.

Sumnjiv gol na DG areni: Mladosti derbi, pitanje je da li je lopta prešla liniju Foto: Ilustracija / FSCG

Derbi kola na DG areni pripao je Mladosti, koja je slavila nad Lovćenom 1:0 (0:0).

No, meč je protekao u znaku prilično sumnjive situacije. U 91. minutu, nakon šuta domaćeg 'rezerviste' Nobirakija, golman Lovćena Vujović uspio je da uhvati loptu - ali pomoćni arbitar je pokazao kako je ona prešla gol liniju.

Već smo nešto slično vidjeli na duelu Jedinstvo - Dečić u Meridianbet Prvoj CFL. Gostujući navijači i igrači dugo su se bunili, ali sudija Čađenović bio je neumoljiv - te je Mladost na taj način osvojila tri boda. Lovćen je, pritom, od 71. minuta igrao sa desetoricom.

Rudar je najzad proradio. Na povratku šefa struke Vuka Bogavca, Pljevljaci su pod Golubinjom deklasirali Podgoricu – 5:2 (4:1).

Dva gola za Rudar dao je Pavlović, a po jedan Kasalica, Popović i Golubović. Batrović i Krkotić bili su strijelci za Podgoricu.

Nakon velikog preokreta u drugom poluvremenu, Igalo je slavilo protiv Ibra, rezultatom 3:2 (1:2).

Domaći su poveli zahvaljujući autogolu Puletića, ali je Ibar do odmora preokrenuo pogocima Murića. I kada je djelovalo da su Rožajci pred pobjedom, uslijedio je potpuni obrt – u 85. je poravnao Došljak, a pobjedu Igalu donio je Adžović u 94. minutu.

Fudbaleri Iskre osvojili su tri boda na gostovanju Grblju – 0:2 (0:2). Za Iskru su pogađali Tadić i Knežević

Rudar - Podgorica 5:2

Igalo - Ibar 3:2

Grbalj - Iskra 0:2

Mladost Donja Gorica - Lovćen 1:0